Zastupuji:

ZBIGNIEW JAN CZENDLIK

kněz z Lanškrouna, autor a aktér talk show "Postel hospoda kostel", moderátor Českého rozhlasu 2 pořadu Jak to vidí, dříve také pořadu České televize Uchem jehly.

Spoluautor knihy Postel hospoda kostel (vyšla v říjnu 2016). Ve 2018 vyšel její polský překlad (Bóg nie jest automatem do kawy). Ve 2018 byla vydána kniha rozhovorů "Uchem jehly: Zbigniew Czendlik a hosté" a následně její 2.díl. Na podzim 2019 vyšla  kniha Farská kuchařka, jíž je spoluautorem.

https://www.facebook.com/zbigniew.czendlik/?fref=ts


PAVEL HELAN

vlídný písničkář, moderátor, finalista soutěže Česko Slovensko má talent 2013, autor hitu a stejnojmenného CD iBůh

Podrobnější informace o Pavlu Helanovi, včetně nabídky koncertů, najdete na:  
 


MARTINA VIKTORIE KOPECKÁ

farářka Církve československé husitské, od roku 2021 vyslankyně dobré vůle, psychoterapeutka a krizová interventka. Od roku 2013 je členkou ústředního výkonného výboru Světové rady církví. Papež František ji za její ekumenickou činnost vyznamenal medailí a pozval ji, aby se jako jediná vysvěcená žena - duchovní - zúčastnila biskupské synody ve Vatikánu. Píše blog o životě farářky dnešní doby Deník farářky, který vyšel knižně. V poslední řadě pořadu Stardance dotančila až do finále, ale jak sama uvádí: "naštěstí jsem nevyhrála". Nejvíc si odpočine v galerii na výstavě.

MAREK ORKO VÁCHA

Římskokatolický kněz, administrátor ve farnosti Lechovice u Znojma a zároveň farní vikář v Praze, při kostele Nejsvětějšího Salvátora. Je přednostou Ústavu etiky na III. lékařské fakultě UK Praha. Vystudoval obor molekulární biologie a genetika na Přírodovědecké fakultě MU Brno a teologii pak v Olomouci a Bruselu. Účastnil se dvou výprav na Antarktidu. Šest měsíců žil v trapistickém klášteře ve Francii. Publikuje v řadě odborných i populárních periodik, zabývá se tématy evoluční biologie a lékařské i environmentální. Je autorem několika knih, mezi nimi s názvem Nevyžádané rady mládeži (2017), která vzbudila velký ohlas. V listopadu 2018 vyšel další titul z jeho autorství, s názvem Radost z Boha a na podzim 2019 byl vydán jeho knižní rozhovor Jízda v levém pruhu. Je zván na akce různého typu, kde přednáší na rozličná témata. Rád chodí po planetě Zemi, protože je krásná. Z živočichů jej fascinují motýli, pro jejich krásně namixované barvy.